همه چیز درباره استوری اینستاگرام ۱

استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام چه موضوعات مطرح است:

  • کجا رفته اید؟
  • با چه کسی بوده اید؟
  • چه چیزی خورده اید؟
  • چه کاری انجام داده اید؟

این موضوعات اصلی استوری اینستاگرام میباشد که امروزه این قسمت اینستاگرام پرطرفدار میباشد و بسیاری از کاربران اینستاگرام از لایف استایل (سبک زندگی) حود در استوری به اشتراک میگذارند.

در ادامه ی توضیحات قصد داریم توضیحات تکمیلی بیشتری در اختیار شما قرار دهیم.با ما همراه باشید.

 

استوری اینستاگرام
استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام چیست؟

استوری بخشی از برنامه ی اینستاگرام میباشد که به کاربران خود اجازه می دهد، فیلم یا عکسی را در قسمت استوری حساب کاربری خود به اشتراک بگذارند.

اگر پیج شما پرایوت (خصوصی) باشد، استوری شما را فقط کاربران یا همان فالوورهای شما می بینند و هر استوری فقط ۲۴ ساعت تاریخ انقضا دارد و قابل دیدن است و بعد از آن حذف می شود.

مدت زمان فیلم گذاشتن در استوری اینستاگرام چقدر است؟

شما زمانی که بخواهید در استوری فیلم آپلود کنید.تنها ۱ دقیقه یا همان ۶۰ ثانیه، آن هم در هر استوری فقط ۱۵ ثانیه میتوانید فیلم خود را آپلود کنید.که جمعا چهار تا استوری ۱۵ ثانیه ای یا همان ۱ دقیقه ای میشود.

پس در نتیجه بهتر است که فیلم خود را به تیکه های ۱۵ ثانیه ای قسمت بندی کنید.

 

استوری اینستاگرام
استوری اینستاگرام

چگونه میتوانیم داستان های اینستاگرام را مشاهده کنم؟

تعدادی از کاربرانی که به تازگی وارد اینستاگرام میشوند و با محیط آن آشنا نیستند، نمیدانند که چگونه باید استوری را مشاهده کنند.

برای مشاهده استوری کافی است، برنامه ی اینستاگرام خود را اجرا کنید و کسانی که جزو فالوویینگ ها (دنبال شونده) شما هستند را شما میتوانید در بالای صفحه اصلی خود، که به شکل دایره است را لمس کنید.

با این کار استوری های دوستانتان پشت سر هم به نمایش در می آیند. همچنین می توانید روی ضربدر یا دکمه ی بازگشت گوشی خود کلیک کنید تا از استوری ها خارج شوید.

چگونه در اینستاگرام خود داستان بگذاریم؟

حالا این سوال برای ما پیش آمده است که چطور در اینستاگرام استوری بگذاریم!

ابتدا برای انجام این کار باید روی عکس خود که در بالا و سمت چپ صفحه مشاهده میکنید کلیک کنید. شما همینطور می توانید صفحه اصلی اینستاگرام را به سمت راست بکشید تا خیلی راحتتر به صفحه استوری بروید.

اولین صفحه ای که باز می شود، صفحه ی دوربین پشت شما میباشد. شما قادر هستید از هر چیزی که دوست دارید عکس یا فیلم بگیرید و آن را به استوری خود اضافه کنید. همچنین اگر قصد دارید از گالری خود عکسی را انتخاب کنید، کافیست در صفحه ی استوری خود، صفحه را به سمت بالا بکشید و یا در قسمت پایین سمت چپ صفحه روی شکل مربعی کلیک کنید تا وارد گالری خود شوید. حال فقط باید عکس یا فیلم یک دقیقه ای خود را انتخاب کنید تا به استوری شما اضافه شود.

نکته در مورد استوری اینستاگرام:
شما میتوانید بعد از انتخاب عکس در صورت تمایل از استیکر یا گیف استفاده کنید و یا متن خاصی را بنویسید و یا اینکه شخص خاصی را منشن کنید.

 

استوری اینستاگرام
استوری اینستاگرام

 

چگونه چند عکس در استوری بگذاریم؟

اگر استوری های دوستانتان را در اینستاگرام دیده باشید، اینستاگرام به شما این اجازه را میدهد هر تعداد که دوست داشته باشید عکس یا ویدئو های خود را استوری کنید تا دوستانتان بتوانند استوری های شما را یکی پس از دیگری مشاهده کنند.

حالا شما برای اینکه بتوانید چند عکس را در اینستاگرام استوری کنید، طبق روشی که در بالا گفته شد زمانی که به گالری خود رفتید، می توانید گزینه Select Multiple را از گوشه سمت راست و بالای صفحه انتخاب کرده و سپس به تعداد حداکثر ۱۰ عدد عکس یا فیلم انتخاب کنید.

اگر در حال حاضر یک استوری گذاشته اید و میخواهید یکی دیگر اضافه کنید، دیگر نباید روی عکس خود کلیک کنید چون با این حرکت استوری که گذاشته اید نمایش داده می شود!

کاری که شما باید انجام دهید این است که یا صفحه اصلی را به سمت راست بکشید تا بتوانید عکس جدیدی را به استوری خود اضافه کنید و یا اینکه انگشت خود را روی عکس خودتان به مدت یک ثانیه

نگه دارید و سپس گزینه ی افزدون به داستان (Add To Your Story) را کلیک کنید تا بتوانید استوری اضافه کنید.


امیدواریم مطالبی که در مورد استوری در اختیار شما قرار دادیم نهایت استفاده را کرده باشید و بتوانید برای صفحه ی خود استوری بگذارید.


ممکن است شما هم بخواهید یک استوری بگذارید اما درباره سایز دقیق استوری خود مطمئن نباشید.پیشنهاد میکنیم حتما این مقاله را بخوانید تا سایز دقیق استوری را بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارین؟ در واتس اپ گفت و گو کنین.
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم.
طراح سایت: پارسینه وب