سایز استوری اینستاگرام

سایز استوری اینستاگرام

سایز استوری اینستاگرام

اینکه در این دوران ما می توانیم تصاویرمان را با یکدیگر به اشتراک بگذاریم خارق العاده  است. همین چند سال قبل بود که به اینترنتی با سرعت بسیار پایین متصل بودیم اما حالا اگر یک عکس فقط چند ثانیه دیرتر لود شود ، ما را کلافه خواهد کرد.

اینستاگرام را به جرات می توان بزرگترین رسانه اجتماعی با محوریت عکس خطاب کرد که اضافه شدن قابلیت استوری بر جذابیت آن نزد کاربران افزود. توسط استوری شما می توانید فالوورهایتان را از کاری که خودتان و یا برندتان انجام می دهید با بهره گیری از تصاویری که بعد از ۲۴ ساعت ناپدید می شوند مطلع سازید. هر قدر  از انتشار این ویژگی گذشت استفاده از آن بیشتر شد اما سوالی که برای خیلی ها به وجود آمده است اندازه سایز استوری اینستاگرام است.

ممکن است شما هم بخواهید یک استوری بگذارید اما درباره سایز دقیق استوری خود مطمئن نباشید.

سایز استوری اینستاگرام چیست ؟

اندازه سایز استوری اینستاگرام
سایز استوری اینستاگرام

سایز استوری اینستاگرام دارای ابعاد ۱۹۲۰*۱۰۸۰ می باشد.

این به این معنی است که شما باید تصویری با عرض ۱۰۸۰ پیکسل و طول ۱۹۲۰ پیکسل تولید کنید. به عبارت دیگر این ابعاد به نسبت ۹:۱۶ نیز معروف است.شما باید تصاویرتان را به صورت عمودی قرار دهید تا بتوانید به خوبی از آنها در بخش استوری به نمایش بگذارید و اگر گوشی خود را به صورت افقی بگیرید و تصویربرداری کنید به دلیل ناهمخوانی با سایز استوری اینستاگرام ، نمی توانید از آن تصویر یا ویدئو انتظار استوری مناسبی داشته باشید.


جهت مطالعه سایر مطالب به بلاگ مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارین؟ در واتس اپ گفت و گو کنین.
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم.
طراح سایت: پارسینه وب