راه های افزایش دسترسی به پیج

راه های افزایش دسترسی به پیج اینستاگرام

راه های افزایش دسترسی به پیج

همه ما دوست داریم تا بازدید پیج اینستاگرام ما زیاد باشد.

این مورد چه درباره پیج های شخصی و چه درباره پیج های مربوط به کسب و کارها و … صدق می کند.این افزایش بازدید منجر به افزایش دنبال کننده و در نهایت سبب افزایش موفقیت و کسب درآمد خواهد بود به طوری که حتی پیج های شخصی نیز با افزایش فالوور و دنبال کننده ، شروع به تبلیغات پیج های دیگر کرده و در ازای این کار مبالغی ( که گاها کم هم نیستند ! ) را دریافت می نمایند.قصد ما از انتشار این مقاله ، کمک به شما عزیزان است تا با توجه به نکات مطرح شده در این نوشته ، کاری کنید تا بازدید پیج شما افزایش یابد .

راه های دیده شدن در اینستاگرام

برخی از راه های افزایش دسترسی به پیج به شرح زیر است :

خانه یا feed :

در این بخش پست هایی که شما منتشر می کنید ، توسط افراد و اشخاصی که شما را دنبال می کنند دیده خواهد شد ، طبیعیست هرچقدر تعداد فالوور بیشتری داشته باشد ، این بازدید بیشتر خواهد شد و کاربران بیشتری با شما در تعامل خواهند بود.

هشتگ ها :

هشتگ ها در واقع کلمات کلیدی برای افزایش بازدید پیج شما هستند.

برای استفاده از هشتگ ها ، ابتدا # را تایپ کرده و کلمه مورد نظر خود را بلافاصله بعد از آن تایپ می کنید ، در نظر داشته باشید برای فاصله بین کلمات ، باید از _ استفاده کنید .برای مثال اگر میخواهید از هشتگ خرید فالوور استفاده کنید باید آن را به صورت #خرید_فالوور در کپشن پست های خود استفاده نمایید. در این حالت اگر کسی هشتگ خرید فالوور را سرچ کند ، پست شما برای وی به نمایش در خواهد آمد.

اکسپلور اینستاگرام :

اگر پست شما به تعداد زیادی بازدید برسد ، به صورت خودکار در اکسپلور به نمایش در می آید.


جهتمطالعه سایر مطالب به بلاگ مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارین؟ در واتس اپ گفت و گو کنین.
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم.
طراح سایت: پارسینه وب