الگوریتم اینستاگرام در سال ۲۰۲۰

الگوریتم اینستاگرام در سال 2020

از  آنجایی که امروز بسیاری از کسب و کارها با اینستاگرام سر و کار دارند ، و بخش زیادی از درامد آن ها ممکن است ازین راه تامین شود ، پس هر تغییری در اینستاگرام و الگوریتم هایش ب صورت مستقیم بر این کسب و کارها تاثیر گذار خواهد بود.در همین راستا سعی داریم تا در این مقاله شما را راهنمایی کنیم تا الگوریتم اینستاگرام در سال ۲۰۲۰ را بهتر بشناسید.

الگوریتم اینستاگرام در سال ۲۰۲۰

روابط شما 

همانطور که می دانبد ، صفحه اکسپلور اینستاگرام شخصی سازی می شود.
یعنی با توجه به فعالیت شما و افرادی که با آن ها در ارتباط هستید ، یا حتی موضوعاتی که دنبال می کنید این صفحه دائما در حال تغییر است.

تحلیل رفتار گذشته شما

علاقه مندی های شما نیز از موضوعاتی می باشد که توسط اینستاگرام بررسی می شود.
مثلا هنگامی که شما روی عکس یک کیک بیشتر مکث می کنید و چندین عکس کیک لایک شده در سابقه اینستاگرام شما وجود داشته باشد، هر عکس جدید دیگری مشابه با این موضوع را بلافاصله در فید و اکسپلور خود خواهید دید.

گرفتن تیک آبی

چندی است که شاهد این هستیم که شایعه ای مطرح شده که طبق الگوریتم جدید اینستاگرام گرفتن تیک آبی باعث خواهد شد تا لایک و کامنت بیشتری نسیب فرد شود و در مجموع ، بازخورد بیشتری داشته باشد در صورتی که اینستاگرام صراحتا این موضوع را نقض کرده و گفته است .

اثر تبلیغات

هرگز اثر تبلیغات اینستاگرامی را فراموش نکنید.
تبلیغات هدفمند یکی از راه های مناسب برای جذب فاوور واقعی اینستاگرام است  و الگوریتم جدید اینستاگرام نیز این را درک می کند چرا که این الگوریتم روز به روز بیشتر به سمت انسانی شدن حرکت می کند تا هوشو منطقی شبیه به انسان ها داشته باشد.

تولید محتوا

الگوریتم اینستاگرام در سال ۲۰۲۰ با توجه به اینکه هر کاربر چقدر با پست شما تعامل دارد یا چند ثانیه روی پست شما مکث می کند ، تصمیم میگیرد که چقدر شما را بازنشر کند.
پس از تولید محتوا غافل نشوید.


جهت مطالعه سایر مطالب به بلاگ مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارین؟ در واتس اپ گفت و گو کنین.
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم.
طراح سایت: پارسینه وب