افزایش فالوور با تولید محتوا

افزایش فالوور با تولید محتوا

افزایش فالوور با تولید محتوا

تمام کسانی که در دنیای اینستاگرام به صورت حرفه ای در حال فعالیت هستند ، اصلی ترین هدف خود را افزایش فالوور می دانند. علاوه بر خرید فالوور اینستاگرام که یکی از راه های مناسب و کم دردسر به شمار می رود ، افزایش فالوور با تولید محتوا نیز یک گزینه معقول به حساب می آید.

ما در این مقاله قصد داریم تا ایده هایی را با شما در میان بگذاریم  تا با جذابیت بالای خود برای کاربران ، موجب افزایش فالوور صفحه شما شوند.

ایده های افزایش فالوور با تولید محتوا

ارائه کد تخفیف یا پیشنهاد های شگفت انگیز

افزایش فالوور اینستاگرام با کد تخفیف

این مسئله که شما برای کاربر خود محتوایی تولید کنید که در آن کد های تخفیف معرفی شده باشد ، این حس را به وی القا می نماید که از ارزش بالایی برای شما برخوردار است ، به این دلیل که این امکان برایش میسر است که قبل از سایر افراد از تخفیف‌ها و فرصت‌های خرید ویژه مطلع شود.

تصاویری از پشت صحنه شغل خود در اختیار کاربر بگذارید

قطعا شما اطلاعاتی دارید که نیاز دارید تا محرمانه باقی بماند!

یا حتی ممکن است برخی از اتفاقات برای کاربر به قدر کافی جذاب نباشد که بخواهد وقت خود را صرف آن کند. اما در عین حال  بخش‌های از پشت صحنه کسب‌وکار به کاربران اطمینان بیشتر در خرید داده و یا برای او جذابیت تماشا دارد.  برای این کار میتوانید برخی از روزها از وضعیت روزانه کارمند ، روند  بسته بندی و ارسال  محصول  و … استوری  بگذارید .. 

برگزاری مصاحبه های زنده و لایو

چگونه برای اینستاگرام تولید محتوا کنیم

یکی از موارد افزایش فالوور با تولید محتوا که می‌تواند به خوبی توجه مخاطبان را در اینستاگرام به خود جلب نمایید ، مصاحبه یا برگزاری لایو در اینستاگرام است. می‌توانید این مصاحبه را در قالب لایو برگزار کرده و به مخاطبان و فالوور اینستاگرام‌تان این فرصت را بدهید تا سوال‌های خود را از مصاحبه‌شونده بپرسند .

برای این امر می‌‌توانید با مدیرعامل برند یا همکارانی از برندهای همکار و حتی رقیبان‌تان مصاحبه نمایید.

تجربیات کاربران خود را بازتاب دهید

اینکه شما تجربیات کاربران پس از خرید ، پشگیری ، سوالات ، انتقادات و پیشنهادات را در صفحه خود منتشر کنید ، گام موثری در افزایش فالوور اینستاگرام به حساب می آید چراکه با این کار توانسته اید اعتماد اشخاص را جذب کنید.به این نکته توجه داشته باشید که اکثر کاربران در خرید کردن یا دریافت خدمات از صفحات اینستاگرامی مردد هستند. پس بهتر است همیشه نیم نگاهی به مساله ذکر شده داشته باشید.


توجه داشته باشید که خرید فالوور اینستاگرام می تواند شانس  افزایش فالوور با تولید محتوا را زیاد کند چراکه می تواند با وارد کردن شما به اکسپلور ، پست ها در معرض دید عده عظیمی از مخاطبان قرار دهد.

سایر مقالات آموزشی ما را در بخش بلاگ وبسایت بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارین؟ در واتس اپ گفت و گو کنین.
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم.
طراح سایت: پارسینه وب